HER 5.000 TL ALIŞVERİŞİNİZE 1.000 TL HEDİYE
GÖMLEKLERDE 3 AL 2 ÖDE
TİŞÖRTLERDE 2 AL 1 ÖDE
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO
ONLİNE'A ÖZEL NET %50 İNDİRİM
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Teslimat Koşulları

Teslimat

 

Teslimat, stokun müsait olması ve mal bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra mümkün olan en kısa sürede yapılır. Doğal afetler, hava muhalefeti vs. gibi mücbir sebeplerle gecikmeler olabilir. Satıcı, malı/hizmeti siparişinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde teslim eder. 

Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi aracığılıyla alıcının yukarda belirtilen adresine ve kendisine kargo marifetiyle elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda satıcı teslimat görevini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve / veya kargonun satıcıya geri iade edilmesinden dolayı oluşan giderler de alıcıya aittir.

www.ysfgiyim.com'dan gerçekleştirdiğiniz siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırılır. Sipariş verilmesini takiben maksimum 2 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim edilir.

 

 

Satın aldığınız ürün/ürünlerin faturası gönderilen kargonun üstüne yapıştırılmış olarak gönderilmektedir. Üzerinde faturası olmayan, hasar görmüş kargoları teslim almayınız ve zabıt tutturunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.